DRUGOŠOLKE IN DRUGOŠOLCI POZDRAVLJENI.
PRED VAMI JE ŠE ZADNJI DAN UČENJA NA DALJAVO, V PONEDELJEK SE NAMREČ VIDIMO V ŠOLI.
JAZ SE ŽE ZELO VESELIM, PA TI?

ZA NAMI JE OSEM ZARES USPEŠNIH TEDNOV, V KATERIH STE SE ZELO IZKAZALI. ODGOVORNO IN ZAVZETO STE OPRAVLJALI SVOJE ZADOLŽITVE, PRI DELU BILI KREATIVNI IN USTVARJALNI, KAR KAŽE TUDI NAŠA GALERIJA IZDELKOV 1. B IN 2. B RAZREDA. NA VIDEO SREČANJIH, KI SMO JIH IMELI, STE DOBRO SODELOVALI IN NASTOPALI ZELO ODLOČNO IN SAMOZAVESTNO.
ISKRENA HVALA, TUDI VAM SPOŠTOVANI STARŠI ZA VSO PODPORO IN POMOČ.

KER JE DANES PETEK, SO NA VRSTI PETKOVI IZZIVI. DANES BOSTE OPRAVILI TRI IZZIVE.

1. ZABAVNO BRANJE
KLIKNI NA www.frepy.eu/ IZBERI OVČKO IN URI BRANJE.

2. IZDELAJ SVOJO LUTKO
V TEM TEDNU JE BILA NAŠA TEMA LUTKOVNA PREDSTAVA IN LUTKE. OGLEDAL/A SI SI PREDSTAVO SAPRAMIŠKA IN SPOZNAL/A, KAKO SE IZDELAJO SENČNE LUTKE (SIMON V LUTKOVNI DELAVNICI).
DANES SI BOŠ IZDELAL/A SVOJO LUTKO IZ KARTONA. NAJPREJ SI ZAMISLI, KATERO LUTKO BOŠ IZDELAL/A, NATO JO NARIŠI, POBARVAJ, IZREŽI IN PRITRDI NA PALICO.
LUTKO, KI JO BOŠ IZDELAL/A IMENUJEMO PLOSKA LUTKA.

3. ŠPORTNE AKTIVNOSTI – POJDI NA SPREHOD V NARAVO.
KER JE DANES DAN DRUŽINE, POVABI NA SPREHOD TUDI SVOJE DRUŽINSKE ČLANE.
NEKAJ AKTIVNOSTI, KI JIH OPRAVIŠ MED POTJO:
TEKAJ OKROG DREVES, SKOČI V ZRAK IN SE DOTAKNI VEJE, PRESKOČI JAREK, MANJŠI POTOK.
POIŠČI STORŽ IN GA VRŽI ČIM DLJE.
IZMENIČNO STOPAJ NA ŠTOR.
HODI PO PODRTEM DEBLU.
POIŠČI SI SVOJE DREVO, GA OBJEMI, ZAPRI OČI IN PRISLUHNI.
NA TRAVNIKU OPAZUJ TRAVNIŠKE RASTLINE.
NEKAJ AKTIVNOSTI IMAŠ OPISANIH IN NARISANIH NA SPODNJI POVEZAVI.
KLIKNI NA AKTIVNOSTI V NARAVI

ŽELIM VAM ZABAVNO IN USTVARJALNO DELO. V PONEDELJEK PA SE VIDIMO V ŠOLI.
TVOJA UČITELJICA SUZANA

(Visited 55 times, 1 visits today)